У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чемерне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чемерне:

Актуальний розклад електричок по станції Чемерне містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чемерне з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 54 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Орлівка, Тутовичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чемерне відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чемерне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319* Сарни Ковель 03.50 1 хв  03.51 Курсує щоденно - переглянути
6322* Ковель Сарни 23.53 1 хв  23.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чемерне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чемерне