У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чортків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чортків:

Актуальний розклад електричок по станції Чортків містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чортків з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 04 г 42 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Вигнанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чортків відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Чортків. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чортків відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чортків - Київ від 250.16 грн.

  • Чортків - Львів від 171.11 грн.

  • Чортків - Тернопіль від 170.10 грн. (80.9 км)

  • Чортків - Хмельницький від 200.60 грн.

  • Чортків - Яремче від 116.26 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6270 Чортків Тернопіль 04.42 Курсує щоденно - переглянути
6277 Тернопіль Чортків 23.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чортків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чортків