У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чортків - Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чортків - Яремче:

Розклад поїздів Чортків Яремче на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Чортків Яремче найчастіше зупиняються на станціях Товсте, Заліщики, Стефанешти, Городенка-Завод, Коломия, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.49, 06.01 зі станції Чортків, в кінцевий же пункт Яремче прибувають вони відповідно о 11.53, 11.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чортків Яремче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чортків - Яремче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Чортків - Яремче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
57 Київ Ворохта 05.49
Чортків
11.53
Яремче
6 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
357 Київ Ворохта 06.01
Чортків
11.59
Яремче
5 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чортків -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чортків — Яремче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яремче — Чортків