У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деренівка - Говилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Деренівка - Говилів:

Поточний розклад електричок Деренівка - Говилів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 04 хв зі станції Деренівка і прибуває на станцію Говилів о 22 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Тернопіль-Пас. - Чортків, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Деренівка і Говилів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Деренівка - Говилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Деренівка Говилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Деренівка - Говилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6277 Тернопіль Чортків 22.04
Деренівка
22.09
Говилів
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Деренівка -Говилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деренівка — Говилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Говилів — Деренівка