У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гейківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гейківка:

Актуальний розклад електричок по станції Гейківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гейківка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Тимкове, Нікополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 25 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти Утішне, Мойсіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гейківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тимкове - Нікополь, Нікополь - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гейківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6466 Тимкове П'ятихатки 06.31 1 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 14.53 1 хв  14.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6476 Тимкове Нікополь 16.21 2 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 21.24 1 хв  21.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гейківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гейківка