У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глібовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глібовичі:

Актуальний розклад електричок по станції Глібовичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глібовичі з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 08 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Платформа 40 Км, 33 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глібовичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Ходорів, Ходорів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глібовичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 05.52 8 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 10.24 2 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 19.03 5 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глібовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глібовичі