У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глібовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глібовичі:

Актуальний розклад електричок по станції Глібовичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глібовичі з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 04 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Платформа 40 Км, 33 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глібовичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Львів, Львів - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глібовичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 10.26 5 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 18.04 3 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 19.01 3 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глібовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глібовичі