У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глібовичі - Зубрівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Глібовичі - Зубрівська:

Поточний розклад електричок Глібовичі - Зубрівська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 13 хв зі станції Глібовичі і прибуває на станцію Зубрівська о 19 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6063 сполученням Ходорів - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Глібовичі і Зубрівська цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 33 Км(06.05), Старе Село(06.22), Сихів(06.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Глібовичі - Зубрівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Глібовичі Зубрівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Глібовичі - Зубрівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Глібовичі та Зубрівська – 25.8 км. Ціна квитка на електричку Глібовичі Зубрівська складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6063 Ходорів Львів 06.01
Глібовичі
06.54
Зубрівська
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 18.13
Глібовичі
19.05
Зубрівська
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Глібовичі -Зубрівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Глібовичі — Зубрівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зубрівська — Глібовичі