З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глибочок-Великий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глибочок-Великий:

Актуальний розклад електричок по станції Глибочок-Великий містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глибочок-Великий з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Львів, Красне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 58 хв до пункту призначення Красне. Найближчі станції та зупинні пункти Курівці-Тернопільські, Біла. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глибочок-Великий відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Львів, Львів - Тернопіль-Пас., Красне - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глибочок-Великий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6232* Красне Тернопіль 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6041* Тернопіль Львів 09.07 1 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6045* Тернопіль Львів 16.46 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6047* Тернопіль Красне 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глибочок-Великий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глибочок-Великий