У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6047 Тернопіль — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Красне номер 6047 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.45 і прибуває на станцію Красне о 22.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6047 Тернопіль - Красне пролягає по таким станціям як Біла, Глибочок-Великий, Курівці-Тернопільські, Цебрів, Озерна, Ярчівці, Тустоголови, Зборів, Метенів, Плугів, Зарваниця, Злочів, Ясенівці, Княже, Скваржава.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.45
Біла 20.53 1 хв  20.54 8 хв 
Глибочок-Великий 20.59 1 хв  21.00 14 хв 
Курівці-Тернопільські 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
Цебрів 21.11 1 хв  21.12 26 хв 
Озерна 21.19 1 хв  21.20 34 хв 
Ярчівці 21.28 1 хв  21.29 43 хв 
Тустоголови 21.34 1 хв  21.35 49 хв 
Зборів 21.41 1 хв  21.42 56 хв 
Метенів 21.46 1 хв  21.47 1 г  1 хв 
Плугів 21.50 1 хв  21.51 1 г  5 хв 
Зарваниця 21.57 1 хв  21.58 1 г  12 хв 
Злочів 22.08 1 хв  22.09 1 г  23 хв 
Ясенівці 22.13 1 хв  22.14 1 г  28 хв 
Княже 22.18 1 хв  22.19 1 г  33 хв 
Скваржава 22.25 1 хв  22.26 1 г  40 хв 
Красне 22.38 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6047 Тернопіль-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31