У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6047 Тернопіль — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Красне номер 6047 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.45 і прибуває на станцію Красне о 22.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6047 Тернопіль - Красне пролягає по таким станціям як Біла, Глибочок-Великий, Курівці-Тернопільські, Цебрів, Озерна, Ярчівці, Тустоголови, Зборів, Метенів, Плугів, Зарваниця, Злочів, Ясенівці, Княже, Скваржава.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.45
Біла 20.53 1 хв  20.54 8 хв 
Глибочок-Великий 20.59 1 хв  21.00 14 хв 
Курівці-Тернопільські 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
Цебрів 21.11 1 хв  21.12 26 хв 
Озерна 21.19 1 хв  21.20 34 хв 
Ярчівці 21.27 1 хв  21.28 42 хв 
Тустоголови 21.33 1 хв  21.34 48 хв 
Зборів 21.39 1 хв  21.40 54 хв 
Метенів 21.44 1 хв  21.45 59 хв 
Плугів 21.49 1 хв  21.50 1 г  4 хв 
Зарваниця 21.56 1 хв  21.57 1 г  11 хв 
Злочів 22.07 1 хв  22.08 1 г  22 хв 
Ясенівці 22.12 1 хв  22.13 1 г  27 хв 
Княже 22.17 1 хв  22.18 1 г  32 хв 
Скваржава 22.24 1 хв  22.25 1 г  39 хв 
Красне 22.38 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6047 Тернопіль-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728