У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6047 Тернопіль-Пас. — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6047 сполученням Тернопіль-Пас. - Красне відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.45 і прибуває на станцію Красне о 22.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Біла, Глибочок-Великий, Курівці-Тернопільські, Цебрів, Озерна, Ярчівці, Тустоголови, Зборів, Метенів, Плугів, Зарваниця, Злочів, Ясенівці, Княже, Скваржава.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.45
Біла 20.53 1 хв  20.54 8 хв 
Глибочок-Великий 20.59 1 хв  21.00 14 хв 
Курівці-Тернопільські 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
Цебрів 21.11 1 хв  21.12 26 хв 
Озерна 21.19 1 хв  21.20 34 хв 
Ярчівці 21.28 1 хв  21.29 43 хв 
Тустоголови 21.34 1 хв  21.35 49 хв 
Зборів 21.41 1 хв  21.42 56 хв 
Метенів 21.46 1 хв  21.47 1 г  1 хв 
Плугів 21.50 1 хв  21.51 1 г  5 хв 
Зарваниця 21.57 1 хв  21.58 1 г  12 хв 
Злочів 22.08 1 хв  22.09 1 г  23 хв 
Ясенівці 22.13 1 хв  22.14 1 г  28 хв 
Княже 22.18 1 хв  22.19 1 г  33 хв 
Скваржава 22.25 1 хв  22.26 1 г  40 хв 
Красне 22.38 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6047 Тернопіль-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728