У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гордишівка - Сміла
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гордишівка - Сміла:

Поточний розклад електричок Гордишівка - Сміла включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 01 хв зі станції Гордишівка і прибуває на станцію Сміла о 19 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 3 г 33 хв. Між станціями Гордишівка і Сміла цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Тальне(16.09), Звенигородка(16.53), Прудянка(17.33), Ім. Тараса Шевченка(19.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гордишівка - Сміла, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гордишівка Сміла ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гордишівка - Сміла можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 16.01
Гордишівка
19.34
Сміла
3 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гордишівка -Сміла можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гордишівка — Сміла

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сміла — Гордишівка