У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городенка-Завод
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городенка-Завод:

Актуальний розклад електричок по станції Городенка-Завод містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Городенка-Завод з такими станціями і населеними пунктами як Заліщики, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 16 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Вікно, Городенка-Місто. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Городенка-Завод відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городенка-Завод відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Городенка-Завод - Вінниця(всі вокзали) від 173.22 грн.

  • Городенка-Завод - Коломия від 27.00 грн. (50.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452* Коломия Заліщики 10.29 2 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6451* Заліщики Коломия 14.14 2 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Городенка-Завод можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городенка-Завод