З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городенка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городенка:

Актуальний розклад електричок по станції Городенка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Городенка з такими станціями і населеними пунктами як Заліщики, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 04 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Городенка-Завод, Ясенів-Пільний, Городенка-Місто, Вікно. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Городенка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городенка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Городенка-Місто

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452* Коломия Заліщики 10.20 2 хв  10.22 Курсує щоденно - переглянути
6451* Заліщики Коломия 13.50 2 хв  13.52 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Городенка-Завод

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452* Коломия Заліщики 10.07 2 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6451* Заліщики Коломия 14.02 2 хв  14.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Городенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городенка