У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гришки,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гришки:

Актуальний розклад електричок по станції Гришки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гришки з такими станціями і населеними пунктами як Гречани, Київ-Пас., Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 33 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Васютинці, Радівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гришки відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Гречани, Гречани - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гришки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341 Жмеринка Гречани 05.45 1 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 06.09 1 хв  06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6343 Жмеринка Гречани 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6342 Гречани Жмеринка 10.32 1 хв  10.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гришки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гришки,Хмельницька обл.