У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6343 Жмеринка — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Гречани номер 6343 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 08.30 і прибуває на станцію Гречани о 11.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6343 Жмеринка - Гречани пролягає по таким станціям як Межирів, Дубки, Стодульці, Гришки, Комарівці, Нова Гута, Деражня, Коржівці, Верхня Ділянка, Копистин, Хмельницький, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 08.30
Жмеринка-Подільська 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
Межирів 08.47 1 хв  08.48 17 хв 
Лопатинці 08.51 1 хв  08.52 21 хв 
Дубки 08.54 1 хв  08.55 24 хв 
Сербинівці 09.01 1 хв  09.02 31 хв 
Стодульці 09.06 1 хв  09.07 36 хв 
Васютинці 09.12 1 хв  09.13 42 хв 
Гришки 09.17 1 хв  09.18 47 хв 
Радівці 09.21 1 хв  09.22 51 хв 
Комарівці 09.26 1 хв  09.27 56 хв 
Кориченці 09.33 1 хв  09.34 1 г  3 хв 
Нова Гута 09.38 1 хв  09.39 1 г  8 хв 
Волоське 09.43 1 хв  09.44 1 г  13 хв 
Деражня 09.52 1 хв  09.53 1 г  22 хв 
Літки 09.58 1 хв  09.59 1 г  28 хв 
Коржівці 10.05 1 хв  10.06 1 г  35 хв 
Масивці 10.11 1 хв  10.12 1 г  41 хв 
Верхня Ділянка 10.16 1 хв  10.17 1 г  46 хв 
Богданівці 10.23 1 хв  10.24 1 г  53 хв 
Копистин 10.27 1 хв  10.28 1 г  57 хв 
Ракове 10.33 1 хв  10.34 2 г  3 хв 
Хмельницький 10.39 5 хв  10.44 2 г  9 хв 
Кам'янецький Переїзд 10.49 2 хв  10.51 2 г  19 хв 
Речовий ринок 10.54 2 хв  10.56 2 г  24 хв 
Гречани 11.02 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6343 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031