У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341 Жмеринка — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Гречани номер 6341 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 05.03 і прибуває на станцію Гречани о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6341 Жмеринка - Гречани пролягає по таким станціям як Межирів, Дубки, Стодульці, Гришки, Комарівці, Нова Гута, Деражня, Коржівці, Верхня Ділянка, Копистин, Хмельницький, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 05.03
Жмеринка-Подільська 05.14 1 хв  05.15 11 хв 
Межирів 05.22 1 хв  05.23 19 хв 
Лопатинці 05.26 1 хв  05.27 23 хв 
Дубки 05.30 1 хв  05.31 27 хв 
Сербинівці 05.36 1 хв  05.37 33 хв 
Стодульці 05.42 1 хв  05.43 39 хв 
Васютинці 05.48 1 хв  05.49 45 хв 
Гришки 05.53 1 хв  05.54 50 хв 
Радівці 05.57 1 хв  05.58 54 хв 
Комарівці 06.02 1 хв  06.03 59 хв 
Кориченці 06.09 1 хв  06.10 1 г  6 хв 
Нова Гута 06.14 1 хв  06.15 1 г  11 хв 
Волоське 06.19 1 хв  06.20 1 г  16 хв 
Деражня 06.28 1 хв  06.29 1 г  25 хв 
Літки 06.34 1 хв  06.35 1 г  31 хв 
Коржівці 06.41 1 хв  06.42 1 г  38 хв 
Масивці 06.47 1 хв  06.48 1 г  44 хв 
Верхня Ділянка 06.52 1 хв  06.53 1 г  49 хв 
Богданівці 06.59 1 хв  07.00 1 г  56 хв 
Копистин 07.03 1 хв  07.04 2 г 
Ракове 07.09 1 хв  07.10 2 г  6 хв 
Хмельницький 07.15 5 хв  07.20 2 г  12 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.25 2 хв  07.27 2 г  22 хв 
Речовий ринок 07.30 2 хв  07.32 2 г  27 хв 
Гречани 07.38 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6341 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930