У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341 Жмеринка — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Гречани номер 6341 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 04.55 і прибуває на станцію Гречани о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6341 Жмеринка - Гречани пролягає по таким станціям як Межирів, Дубки, Стодульці, Гришки, Комарівці, Нова Гута, Деражня, Коржівці, Верхня Ділянка, Копистин, Хмельницький, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 04.55
Жмеринка-Подільська 05.06 1 хв  05.07 11 хв 
Межирів 05.14 1 хв  05.15 19 хв 
Лопатинці 05.18 1 хв  05.19 23 хв 
Дубки 05.22 1 хв  05.23 27 хв 
Сербинівці 05.28 1 хв  05.29 33 хв 
Стодульці 05.34 1 хв  05.35 39 хв 
Васютинці 05.40 1 хв  05.41 45 хв 
Гришки 05.45 1 хв  05.46 50 хв 
Радівці 05.49 1 хв  05.50 54 хв 
Комарівці 05.54 1 хв  05.55 59 хв 
Кориченці 06.01 1 хв  06.02 1 г  6 хв 
Нова Гута 06.06 1 хв  06.07 1 г  11 хв 
Волоське 06.11 1 хв  06.12 1 г  16 хв 
Деражня 06.20 1 хв  06.21 1 г  25 хв 
Літки 06.26 1 хв  06.27 1 г  31 хв 
Коржівці 06.33 1 хв  06.34 1 г  38 хв 
Масивці 06.39 1 хв  06.40 1 г  44 хв 
Верхня Ділянка 06.44 1 хв  06.45 1 г  49 хв 
Богданівці 06.51 1 хв  06.52 1 г  56 хв 
Копистин 06.55 1 хв  06.56 2 г 
Ракове 07.01 1 хв  07.02 2 г  6 хв 
Хмельницький 07.07 5 хв  07.12 2 г  12 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.17 2 хв  07.19 2 г  22 хв 
Речовий ринок 07.22 2 хв  07.24 2 г  27 хв 
Гречани 07.30 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6341 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728