У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6344 Гречани — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гречани - Жмеринка номер 6344 відправляється зі станції Гречани о 17.15 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6344 Гречани - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Стодульці, Дубки, Межирів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 17.15
Речовий ринок 17.21 1 хв  17.22 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 17.25 1 хв  17.26 10 хв 
Хмельницький 17.32 5 хв  17.37 17 хв 
Ракове 17.41 1 хв  17.42 26 хв 
Копистин 17.47 1 хв  17.48 32 хв 
Богданівці 17.51 1 хв  17.52 36 хв 
Верхня Ділянка 17.57 1 хв  17.58 42 хв 
Масивці 18.02 1 хв  18.03 47 хв 
Коржівці 18.07 1 хв  18.08 52 хв 
Літки 18.14 1 хв  18.15 59 хв 
Деражня 18.20 1 хв  18.21 1 г  5 хв 
Волоське 18.29 1 хв  18.30 1 г  14 хв 
Нова Гута 18.34 1 хв  18.35 1 г  19 хв 
Кориченці 18.40 1 хв  18.41 1 г  25 хв 
Комарівці 18.47 1 хв  18.48 1 г  32 хв 
Радівці 18.52 1 хв  18.53 1 г  37 хв 
Васютинці 19.01 1 хв  19.02 1 г  46 хв 
Стодульці 19.06 1 хв  19.07 1 г  51 хв 
Сербинівці 19.12 1 хв  19.13 1 г  57 хв 
Дубки 19.17 1 хв  19.18 2 г  2 хв 
Лопатинці 19.22 1 хв  19.23 2 г  7 хв 
Межирів 19.27 1 хв  19.28 2 г  12 хв 
Жмеринка-Подільська 19.38 1 хв  19.39 2 г  23 хв 
Жмеринка-Пас. 19.49 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6344 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28