У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6344 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6344 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 08.40 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Васютинці, Сербинівці, Лопатинці, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 08.40
Речовий ринок 08.46 2 хв  08.48 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 08.51 2 хв  08.53 11 хв 
Хмельницький 08.59 5 хв  09.04 19 хв 
Ракове 09.08 1 хв  09.09 28 хв 
Копистин 09.14 1 хв  09.15 34 хв 
Богданівці 09.18 1 хв  09.19 38 хв 
Верхня Ділянка 09.24 1 хв  09.25 44 хв 
Масивці 09.29 1 хв  09.30 49 хв 
Коржівці 09.34 1 хв  09.35 54 хв 
Літки 09.41 1 хв  09.42 1 г  1 хв 
Деражня 09.47 1 хв  09.48 1 г  7 хв 
Волоське 09.56 1 хв  09.57 1 г  16 хв 
Нова Гута 10.01 1 хв  10.02 1 г  21 хв 
Кориченці 10.07 1 хв  10.08 1 г  27 хв 
Комарівці 10.14 1 хв  10.15 1 г  34 хв 
Радівці 10.19 1 хв  10.20 1 г  39 хв 
Гришки 10.24 1 хв  10.25 1 г  44 хв 
Васютинці 10.29 1 хв  10.30 1 г  49 хв 
Стодульці 10.34 1 хв  10.35 1 г  54 хв 
Сербинівці 10.40 1 хв  10.41 2 г 
Дубки 10.45 1 хв  10.46 2 г  5 хв 
Лопатинці 10.50 1 хв  10.51 2 г  10 хв 
Межирів 10.55 1 хв  10.56 2 г  15 хв 
Жмеринка-Подільська 11.04 1 хв  11.05 2 г  24 хв 
Жмеринка-Пас. 11.16 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6344 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031