З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гутисько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гутисько:

Актуальний розклад електричок по станції Гутисько містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гутисько з такими станціями і населеними пунктами як Підвисоке, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 04 г 23 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Награбіє, Підвисоке. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гутисько відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підвисоке - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гутисько відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6253* Тернопіль Підвисоке 00.07 1 хв  00.08 Курсує щоденно - переглянути
6252* Підвисоке Тернопіль 04.22 1 хв  04.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гутисько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гутисько