У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гутисько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гутисько:

Актуальний розклад електричок по станції Гутисько містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гутисько з такими станціями і населеними пунктами як Підвисоке, Ходорів, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 23 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Награбіє, Підвисоке. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гутисько відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підвисоке - Тернопіль-Пас., Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гутисько відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Тернопіль Підвисоке 11.50 1 хв  11.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Ходорів 11.50 1 хв  11.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 16.22 1 хв  16.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 16.22 1 хв  16.23 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гутисько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гутисько