У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ізраїлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ізраїлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Ізраїлівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ізраїлівка з такими станціями і населеними пунктами як Могилів-Подільський, Вінниця, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 58 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Вендичани, Сулятицька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ізраїлівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас., Вінниця - Могилів-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ізраїлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 00.18 1 хв  00.19 Курсує щоденно - переглянути
6332 Могилів-Подільський Вінниця 04.32 1 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
6331 Вінниця Могилів-Подільський 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 16.57 1 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ізраїлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ізраїлівка