У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янка-Бузька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'янка-Бузька:

Актуальний розклад електричок по станції Кам'янка-Бузька містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кам'янка-Бузька з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Селець-Беньків, Сапіжанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кам'янка-Бузька відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Стоянів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'янка-Бузька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051* Стоянів Львів 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6052* Львів Стоянів 21.07 1 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кам'янка-Бузька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'янка-Бузька