У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Стоянів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Стоянів - Львів номер 6051 відправляється зі станції Стоянів о 04.30 і прибуває на станцію Львів о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6051 Стоянів - Львів пролягає по таким станціям як Радехів, Вузлове, Воля-Холоївська, Селець-Беньків, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Стоянів – Львів складає 54.00 гривень. Відстань між станціями – 92.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 04.30
Радехів 05.02 1 хв  05.03 32 хв 
Вузлове 05.23 1 хв  05.24 53 хв 
Воля-Холоївська 05.31 1 хв  05.32 1 г  1 хв 
Селець-Беньків 05.40 1 хв  05.41 1 г  10 хв 
Кам'янка-Бузька 06.08 1 хв  06.09 1 г  38 хв 
Сапіжанка 06.14 2 хв  06.16 1 г  44 хв 
Новий Став 06.21 1 хв  06.22 1 г  51 хв 
Колодне 06.32 1 хв  06.33 2 г  2 хв 
Руданці 06.43 1 хв  06.44 2 г  13 хв 
Запитів 06.51 1 хв  06.52 2 г  21 хв 
Дубляни-Львівські 07.06 1 хв  07.07 2 г  36 хв 
Підзамче 07.19 4 хв  07.23 2 г  49 хв 
Львів 07.35 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6051 Стоянів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031