У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Стоянів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Стоянів - Львів номер 6051 відправляється зі станції Стоянів о 04.30 і прибуває на станцію Львів о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6051 Стоянів - Львів пролягає по таким станціям як Радехів, Вузлове, Воля-Холоївська, Селець-Беньків, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 04.30
Радехів 05.02 1 хв  05.03 32 хв 
Вузлове 05.23 1 хв  05.24 53 хв 
Воля-Холоївська 05.31 1 хв  05.32 1 г  1 хв 
Селець-Беньків 05.40 1 хв  05.41 1 г  10 хв 
Кам'янка-Бузька 06.07 1 хв  06.08 1 г  37 хв 
Сапіжанка 06.13 1 хв  06.14 1 г  43 хв 
Новий Став 06.21 1 хв  06.22 1 г  51 хв 
Колодне 06.31 1 хв  06.32 2 г  1 хв 
Руданці 06.40 1 хв  06.41 2 г  10 хв 
Запитів 06.47 1 хв  06.48 2 г  17 хв 
Дубляни-Львівські 07.02 1 хв  07.03 2 г  32 хв 
Підзамче 07.16 1 хв  07.17 2 г  46 хв 
Львів 07.30 3 г 

У розкладі поїзда 6051 Стоянів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930