У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Стоянів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Стоянів - Львів номер 6051 відправляється зі станції Стоянів о 04.30 і прибуває на станцію Львів о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6051 Стоянів - Львів пролягає по таким станціям як Радехів, Вузлове, Воля-Холоївська, Селець-Беньків, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 04.30
Радехів 05.02 1 хв  05.03 32 хв 
Вузлове 05.23 1 хв  05.24 53 хв 
Воля-Холоївська 05.31 1 хв  05.32 1 г  1 хв 
Селець-Беньків 05.40 1 хв  05.41 1 г  10 хв 
Кам'янка-Бузька 06.08 1 хв  06.09 1 г  38 хв 
Сапіжанка 06.14 2 хв  06.16 1 г  44 хв 
Новий Став 06.21 1 хв  06.22 1 г  51 хв 
Колодне 06.32 1 хв  06.33 2 г  2 хв 
Руданці 06.43 1 хв  06.44 2 г  13 хв 
Запитів 06.51 1 хв  06.52 2 г  21 хв 
Дубляни-Львівські 07.06 1 хв  07.07 2 г  36 хв 
Підзамче 07.19 3 хв  07.22 2 г  49 хв 
Львів 07.33 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6051 Стоянів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728