У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6051 Стоянів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6051 сполученням Стоянів - Львів відправляється зі станції Стоянів о 04.40 і прибуває на станцію Львів о 07.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Радехів, Вузлове, Воля-Холоївська, Селець-Беньків, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Новий Став, Колодне, Руданці, Запитів, Дубляни-Львівські, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 04.40
Радехів 05.12 1 хв  05.13 32 хв 
Вузлове 05.31 1 хв  05.32 51 хв 
Воля-Холоївська 05.39 1 хв  05.40 59 хв 
Селець-Беньків 05.48 1 хв  05.49 1 г  8 хв 
Кам'янка-Бузька 06.09 1 хв  06.10 1 г  29 хв 
Сапіжанка 06.16 1 хв  06.17 1 г  36 хв 
Новий Став 06.23 1 хв  06.24 1 г  43 хв 
Колодне 06.34 1 хв  06.35 1 г  54 хв 
Руданці 06.43 1 хв  06.44 2 г  3 хв 
Запитів 06.52 1 хв  06.53 2 г  12 хв 
Дубляни-Львівські 07.06 1 хв  07.07 2 г  26 хв 
Підзамче 07.18 3 хв  07.21 2 г  38 хв 
Львів 07.31 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6051 Стоянів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31