У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кар'єр Королево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр Королево:

Актуальний розклад електричок по станції Кар'єр Королево містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кар'єр Королево з такими станціями і населеними пунктами як Тересва, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 39 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Королеве, Велика Копаня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кар'єр Королево відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тересва - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр Королево відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Батьово Тересва 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6593 Тересва Королеве 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр Королево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кар'єр Королево