У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кар'єр Королево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр Королево:

Актуальний розклад електричок по станції Кар'єр Королево містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кар'єр Королево з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 40 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Королеве, Велика Копаня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кар'єр Королево відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Солотвино-1 - Королеве, Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр Королево відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Кар'єр Королево - Солотвино від 35.00 грн. (63.6 км)

  • Кар'єр Королево - Хуст від 12.99 грн. (13.9 км)

  • Кар'єр Королево - Королеве від 11.00 грн. (2.4 км)

  • Кар'єр Королево - Тячів від 22.00 грн. (40.3 км)

  • Кар'єр Королево - Буштино від 22.00 грн. (32.6 км)

  • Кар'єр Королево - Тересва від 27.00 грн. (49.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573* Дяково Солотвино 07.22 1 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6575* Солотвино Королеве 12.39 1 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр Королево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кар'єр Королево