У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хуст(з.п.)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хуст(з.п.):

Актуальний розклад електричок по станції Хуст(з.п.) містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хуст(з.п.) з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 09 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Хуст, Боронява. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хуст(з.п.) відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дяково - Солотвино-1, Солотвино-1 - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хуст(з.п.) відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Хуст(з.п.) - Солотвино від 27.00 грн. (49.7 км)

  • Хуст(з.п.) - Хуст від 11.00 грн. (1.9 км)

  • Хуст(з.п.) - Королеве від 12.99 грн. (16.2 км)

  • Хуст(з.п.) - Тячів від 17.99 грн. (26.4 км)

  • Хуст(з.п.) - Буштино від 12.99 грн. (18.7 км)

  • Хуст(з.п.) - Тересва від 22.00 грн. (36.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 07.47 2 хв  07.49 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 12.06 3 хв  12.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хуст(з.п.) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хуст(з.п.)