У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хвалибога - Підгайчики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хвалибога - Підгайчики:

Поточний розклад електричок Хвалибога - Підгайчики включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 43 хв зі станції Хвалибога і прибуває на станцію Підгайчики о 15 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6451 сполученням Заліщики - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Хвалибога і Підгайчики цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хвалибога - Підгайчики, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хвалибога Підгайчики ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хвалибога - Підгайчики можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6451 Заліщики Коломия 14.43
Хвалибога
15.14
Підгайчики
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хвалибога -Підгайчики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хвалибога — Підгайчики

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підгайчики — Хвалибога