У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Котюжани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Котюжани:

Актуальний розклад електричок по станції Котюжани містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Котюжани з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Немерчі, Лісове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Котюжани відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Котюжани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 04.59 1 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 10.53 1 хв  10.54 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Котюжани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Котюжани