У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Курівці-Тернопільські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Курівці-Тернопільські:

Актуальний розклад електричок по станції Курівці-Тернопільські містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Курівці-Тернопільські з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Львів, Красне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Красне. Найближчі станції та зупинні пункти Цебрів, Глибочок-Великий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Курівці-Тернопільські відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Львів, Львів - Тернопіль-Пас., Красне - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Курівці-Тернопільські відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6232 Красне Тернопіль 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6041 Тернопіль Львів 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6042 Львів Тернопіль 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 16.52 1 хв  16.53 Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6047 Тернопіль Красне 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Курівці-Тернопільські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Курівці-Тернопільські