У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кутейникове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кутейникове:

Актуальний розклад електричок по станції Кутейникове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кутейникове з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ, Успенська, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 15 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 1175 Км, 7 Км, Іловайськ, Амвросіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кутейникове відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Успенська, Каракуба - Іловайськ, Іловайськ - Каракуба. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кутейникове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6571 Іловайськ Каракуба 05.55 1 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6572 Каракуба Іловайськ 08.40 1 хв  08.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6932/6931 Ясинувата Успенська 09.59 2 хв  10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6931/6932 Успенська Ясинувата 15.13 2 хв  15.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кутейникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кутейникове