У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кваси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кваси:

Актуальний розклад електричок по станції Кваси містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кваси з такими станціями і населеними пунктами як Ділове, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 34 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Свидовець, Білин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кваси відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ділове - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кваси відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Кваси - Київ від 406.42 грн.

  • Кваси - Львів від 217.56 грн.

  • Кваси - Івано-Франківськ від 245.78 грн.

  • Кваси - Вінниця(всі вокзали) від 292.77 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441* Коломия Ділове 12.15 1 хв  12.16 Курсує щоденно - переглянути
6442* Ділове Коломия 15.33 1 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кваси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кваси