У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лазещина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лазещина:

Актуальний розклад електричок по станції Лазещина містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лазещина з такими станціями і населеними пунктами як Ділове, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 32 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Вороненко, Ясіня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лазещина відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ділове - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лазещина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441* Коломия Ділове 11.35 1 хв  11.36 Курсує щоденно - переглянути
6442* Ділове Коломия 16.31 1 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лазещина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лазещина