У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ліщинівка,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ліщинівка:

Актуальний розклад електричок по станції Ліщинівка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ліщинівка з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 56 хв до пункту призначення Черкаси. Найближчі станції та зупинні пункти Христинівка, 132 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ліщинівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Христинівка - Черкаси, Черкаси - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ліщинівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302 Христинівка Черкаси 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6355 Черкаси Умань 12.58 1 хв  12.59 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ліщинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ліщинівка,Черкаська обл.