У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Літятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Літятин:

Актуальний розклад електричок по станції Літятин містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Літятин з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підвисоке, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 14 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Жовнівка, Криве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Літятин відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Підвисоке, Ходорів - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Літятин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6252 Ходорів Тернопіль 05.28 1 хв  05.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Підвисоке 11.03 1 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Ходорів 11.03 1 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 17.17 1 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 17.17 1 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Тернопіль Ходорів 23.13 1 хв  23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Літятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Літятин