У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маневичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маневичі:

Актуальний розклад електричок по станції Маневичі містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Маневичі з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 10 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Польська Гора, 397 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Маневичі відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маневичі відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Маневичі - Київ від 272.50 грн.

  • Маневичі - Харків від 225.02 грн.

  • Маневичі - Львів від 115.05 грн.

  • Маневичі - Дніпро від 369.54 грн.

  • Маневичі - Ковель від 148.19 грн. (61.3 км)

  • Маневичі - Житомир від 180.92 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319 Сарни Ковель 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6322 Ковель Сарни 22.08 2 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Маневичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Маневичі