З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Матейкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матейкове:

Актуальний розклад електричок по станції Матейкове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Матейкове з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 01 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Чернятин, Чапаївка, Жмеринка-Подільська, Степанки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Матейкове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матейкове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6336 Могилів-Подільський Жмеринка 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 10.44 1 хв  10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 18.53 1 хв  18.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6335 Жмеринка Могилів-Подільський 22.00 1 хв  22.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Матейкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Матейкове