У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миртюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миртюки:

Актуальний розклад електричок по станції Миртюки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миртюки з такими станціями і населеними пунктами як Стрий, Івано-Франківськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 31 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Довге-Моршинське, Стрий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миртюки відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миртюки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6423* Івано-Франківськ Стрий 12.17 1 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 15.30 1 хв  15.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миртюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миртюки