У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Надіїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Надіїв:

Актуальний розклад електричок по станції Надіїв містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Надіїв з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 41 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Рахиня, Раків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Надіїв відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Стрий, Стрий - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Надіїв відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.54 1 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 16.58 1 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.40 1 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Надіїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Надіїв