У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Надиби
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Надиби:

Актуальний розклад електричок по станції Надиби містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Надиби з такими станціями і населеними пунктами як Самбір, Нижанковичі, Старжава. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 07 хв до пункту призначення Старжава. Найближчі станції та зупинні пункти Сусідовичі, Воютичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Надиби відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Старжава - Самбір, Самбір - Нижанковичі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Надиби відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
960 Старжава Самбір 06.42 1 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
955-956 Самбір Нижанковичі 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
957-958 Нижанковичі Самбір 16.25 1 хв  16.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
959 Самбір Старжава 21.06 1 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Надиби можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Надиби