У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Немерчі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немерчі:

Актуальний розклад електричок по станції Немерчі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Немерчі з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 54 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Вендичани, Котюжани. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Немерчі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немерчі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 12.06 1 хв  12.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 23.53 1 хв  23.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Немерчі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Немерчі