У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрівка,Миколаївська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олександрівка:

Актуальний розклад електричок по станції Олександрівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олександрівка з такими станціями і населеними пунктами як Вознесенськ, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 22 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Трикратне, Вознесенськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олександрівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Вознесенськ, Вознесенськ - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олександрівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6231 Помічна Вознесенськ 08.22 2 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6232 Вознесенськ Помічна 09.20 2 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6233 Помічна Вознесенськ 14.21 2 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
6234 Вознесенськ Помічна 15.20 2 хв  15.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олександрівка,Миколаївська обл.