У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6233 Помічна — Вознесенськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Помічна - Вознесенськ номер 6233 відправляється зі станції Помічна о 13.30 і прибуває на станцію Вознесенськ о 16.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6233 Помічна - Вознесенськ пролягає по таким станціям як Висоцьке, Кропивницька, Олійникове, Людмилівка, Кавуни, Южноукраїнська, Трикратне, Олександрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Помічна – Вознесенськ складає 35.90 гривень. Відстань між станціями – 92.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 13.30
Висоцьке 13.42 2 хв  13.44 12 хв 
Кропивницька 13.56 26 хв  14.22 26 хв 
Олійникове 14.35 1 хв  14.36 1 г  5 хв 
Людмилівка 14.47 2 хв  14.49 1 г  17 хв 
Кавуни 15.14 1 хв  15.15 1 г  44 хв 
Южноукраїнська 15.27 2 хв  15.29 1 г  57 хв 
Трикратне 15.46 2 хв  15.48 2 г  16 хв 
Олександрівка 15.58 2 хв  16.00 2 г  28 хв 
Вознесенськ 16.09 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6233 Помічна — Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930