У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Привітне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Привітне:

Актуальний розклад електричок по станції Привітне містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Привітне з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 46 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Пальміра, Верхньозгар. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Привітне відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Привітне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 14.34 1 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 18.34 1 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6069 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.45 1 хв  21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Привітне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Привітне