У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Привітне - ЗТА
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Привітне - ЗТА:

Поточний розклад електричок Привітне - ЗТА включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 23 хв зі станції Привітне і прибуває на станцію ЗТА о 22 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6091 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Привітне і ЗТА цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Пальміра(05.12), Чапаївка(05.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Привітне - ЗТА, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Привітне ЗТА ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Привітне - ЗТА можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Привітне та ЗТА – 46.0 км. Ціна квитка на електричку Привітне ЗТА складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.04
Привітне
06.16
ЗТА
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 14.39
Привітне
15.48
ЗТА
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.23
Привітне
22.32
ЗТА
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Привітне -ЗТА можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Привітне — ЗТА

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту ЗТА — Привітне