У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6547-6548 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Сянки - Мукачево номер 6547-6548 відправляється зі станції Сянки о 16.25 і прибуває на станцію Мукачево о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6547-6548 Сянки - Мукачево пролягає по таким станціям як Ставне, 202 Км, Школа-інтернат, Зарічево, Невицьке, Пункт МПРВ, ЛВЧ-5, Чоп, Свобода, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 16.25
Щербин 16.42 6 хв  16.48 17 хв 
Ужок 16.59 1 хв  17.00 34 хв 
Волосянка-Закарпатська 17.06 1 хв  17.07 41 хв 
Луг 17.12 1 хв  17.13 47 хв 
Ставне 17.23 1 хв  17.24 58 хв 
Ставне-2 17.29 1 хв  17.30 1 г  4 хв 
Загорб 17.36 1 хв  17.37 1 г  11 хв 
Жорнава 17.41 1 хв  17.42 1 г  16 хв 
Кострино 17.52 1 хв  17.53 1 г  27 хв 
202 Км 17.56 1 хв  17.57 1 г  31 хв 
Соля 18.03 1 хв  18.04 1 г  38 хв 
Пороги 18.13 1 хв  18.14 1 г  48 хв 
Забрідь 18.17 1 хв  18.18 1 г  52 хв 
Великий Березний 18.24 1 хв  18.25 1 г  59 хв 
Школа-інтернат 18.28 1 хв  18.29 2 г  3 хв 
Малий Березний 18.33 1 хв  18.34 2 г  8 хв 
Мірча 18.38 1 хв  18.39 2 г  13 хв 
Дубриничі 18.43 1 хв  18.44 2 г  18 хв 
Дубриничі(пл) 18.46 1 хв  18.47 2 г  21 хв 
Зарічево 18.52 1 хв  18.53 2 г  27 хв 
Перечин 19.00 2 хв  19.02 2 г  35 хв 
Ворочево 19.06 1 хв  19.07 2 г  41 хв 
Кам'яниця 19.13 1 хв  19.14 2 г  48 хв 
Невицьке-Підзамок 19.16 1 хв  19.17 2 г  51 хв 
Невицьке 19.19 1 хв  19.20 2 г  54 хв 
Оноківці 19.24 1 хв  19.25 2 г  59 хв 
Доманинці 19.28 1 хв  19.29 3 г  3 хв 
Ужгород 19.35 9 хв  19.44 3 г  10 хв 
ЛВЧ-5 19.46 1 хв  19.47 3 г  21 хв 
Пункт МПРВ 19.49 1 хв  19.50 3 г  24 хв 
Ужгород-2 19.54 14 хв  20.08 3 г  29 хв 
Пункт МПРВ 20.12 1 хв  20.13 3 г  47 хв 
ЛВЧ-5 20.15 1 хв  20.16 3 г  50 хв 
Ужгород 20.18 10 хв  20.28 3 г  53 хв 
ЛВЧ-5 20.30 1 хв  20.31 4 г  5 хв 
Холмок 20.35 1 хв  20.36 4 г  10 хв 
Струмківка 20.42 1 хв  20.43 4 г  17 хв 
Цеглівка 20.46 1 хв  20.47 4 г  21 хв 
Дачна 20.50 1 хв  20.51 4 г  25 хв 
Чоп 20.58 16 хв  21.14 4 г  33 хв 
Чоп-Перев. 21.16 1 хв  21.17 4 г  51 хв 
Мінеральне 21.22 1 хв  21.23 4 г  57 хв 
Есень-платформа 21.28 1 хв  21.29 5 г  3 хв 
Есень 21.33 1 хв  21.34 5 г  8 хв 
Свобода 21.39 1 хв  21.40 5 г  14 хв 
Батьово 21.44 2 хв  21.46 5 г  19 хв 
1727 Км 21.50 1 хв  21.51 5 г  25 хв 
Ровне 21.56 1 хв  21.57 5 г  31 хв 
Баркасове 22.01 1 хв  22.02 5 г  36 хв 
Страбичово 22.12 1 хв  22.13 5 г  47 хв 
Ключарки 22.21 1 хв  22.22 5 г  56 хв 
Мукачево-Перевалочна 22.25 1 хв  22.26 6 г 
Мукачево 22.30 6 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6547-6548 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031