У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6547-6548 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Сянки - Мукачево номер 6547-6548 відправляється зі станції Сянки о 16.25 і прибуває на станцію Мукачево о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6547-6548 Сянки - Мукачево пролягає по таким станціям як Ставне, 202 Км, Школа-інтернат, Зарічево, Невицьке, Пункт МПРВ, Холмок, Чоп-Перев., Батьово, Ключарки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 16.25
Щербин 16.42 6 хв  16.48 17 хв 
Ужок 16.59 1 хв  17.00 34 хв 
Волосянка-Закарпатська 17.06 1 хв  17.07 41 хв 
Луг 17.12 1 хв  17.13 47 хв 
Ставне 17.23 1 хв  17.24 58 хв 
Ставне-2 17.29 1 хв  17.30 1 г  4 хв 
Загорб 17.36 1 хв  17.37 1 г  11 хв 
Жорнава 17.41 1 хв  17.42 1 г  16 хв 
Кострино 17.52 1 хв  17.53 1 г  27 хв 
202 Км 17.56 1 хв  17.57 1 г  31 хв 
Соля 18.03 1 хв  18.04 1 г  38 хв 
Пороги 18.13 1 хв  18.14 1 г  48 хв 
Забрідь 18.17 1 хв  18.18 1 г  52 хв 
Великий Березний 18.24 1 хв  18.25 1 г  59 хв 
Школа-інтернат 18.28 1 хв  18.29 2 г  3 хв 
Малий Березний 18.33 1 хв  18.34 2 г  8 хв 
Мірча 18.38 1 хв  18.39 2 г  13 хв 
Дубриничі 18.43 1 хв  18.44 2 г  18 хв 
Дубриничі(пл) 18.46 1 хв  18.47 2 г  21 хв 
Зарічево 18.52 1 хв  18.53 2 г  27 хв 
Перечин 19.00 2 хв  19.02 2 г  35 хв 
Ворочево 19.06 1 хв  19.07 2 г  41 хв 
Кам'яниця 19.13 1 хв  19.14 2 г  48 хв 
Невицьке-Підзамок 19.16 1 хв  19.17 2 г  51 хв 
Невицьке 19.19 1 хв  19.20 2 г  54 хв 
Оноківці 19.24 1 хв  19.25 2 г  59 хв 
Доманинці 19.28 1 хв  19.29 3 г  3 хв 
Ужгород 19.35 9 хв  19.44 3 г  10 хв 
ЛВЧ-5 19.46 1 хв  19.47 3 г  21 хв 
Пункт МПРВ 19.49 1 хв  19.50 3 г  24 хв 
Ужгород-2 19.54 10 хв  20.04 3 г  29 хв 
Пункт МПРВ 20.08 1 хв  20.09 3 г  43 хв 
ЛВЧ-5 20.11 1 хв  20.12 3 г  46 хв 
Ужгород 20.14 10 хв  20.24 3 г  49 хв 
Холмок 20.31 1 хв  20.32 4 г  6 хв 
Струмківка 20.38 1 хв  20.39 4 г  13 хв 
Цеглівка 20.42 1 хв  20.43 4 г  17 хв 
Дачна 20.46 1 хв  20.47 4 г  21 хв 
Чоп 20.54 20 хв  21.14 4 г  29 хв 
Чоп-Перев. 21.16 1 хв  21.17 4 г  51 хв 
Мінеральне 21.22 1 хв  21.23 4 г  57 хв 
Есень-платформа 21.28 1 хв  21.29 5 г  3 хв 
Есень 21.33 1 хв  21.34 5 г  8 хв 
Свобода 21.39 1 хв  21.40 5 г  14 хв 
Батьово 21.44 2 хв  21.46 5 г  19 хв 
1727 Км 21.50 1 хв  21.51 5 г  25 хв 
Ровне 21.56 1 хв  21.57 5 г  31 хв 
Баркасове 22.01 1 хв  22.02 5 г  36 хв 
Страбичово 22.12 1 хв  22.13 5 г  47 хв 
Ключарки 22.21 1 хв  22.22 5 г  56 хв 
Мукачево-Перевалочна 22.25 1 хв  22.26 6 г 
Мукачево 22.30 6 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6547-6548 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28