У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Раків:

Актуальний розклад електричок по станції Раків містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Раків з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 35 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Надіїв, Рожнятів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Раків відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Стрий, Стрий - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Раків відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 05.00 1 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6423* Івано-Франківськ Стрий 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6424* Стрий Івано-Франківськ 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.34 1 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Раків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Раків