У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокосово(з.п)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рокосово(з.п):

Актуальний розклад електричок по станції Рокосово(з.п) містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рокосово(з.п) з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 34 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Велика Копаня, Рокосово. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рокосово(з.п) відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Солотвино-1 - Королеве, Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рокосово(з.п) відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 07.40 1 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 12.33 1 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рокосово(з.п) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рокосово(з.п)