У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рожеве:

Актуальний розклад електричок по станції Рожеве містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рожеве з такими станціями і населеними пунктами як Нижанковичі, Самбір. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 15 хв до пункту призначення Самбір. Найближчі станції та зупинні пункти Хирів, Добромиль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рожеве відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нижанковичі - Самбір. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рожеве відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
955-956 Самбір Нижанковичі 09.44 1 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
957-958 Нижанковичі Самбір 15.14 1 хв  15.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рожеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рожеве