У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожеве - Борщовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожеве - Борщовичі:

Поточний розклад електричок Рожеве - Борщовичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 45 хв зі станції Рожеве і прибуває на станцію Борщовичі о 10 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 955-956 сполученням Самбір - Нижанковичі, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Рожеве і Борщовичі цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожеве - Борщовичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожеве Борщовичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожеве - Борщовичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
955-956 Самбір Нижанковичі 09.45
Рожеве
10.11
Борщовичі
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожеве -Борщовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожеве — Борщовичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борщовичі — Рожеве