У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рожнятів:

Актуальний розклад електричок по станції Рожнятів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рожнятів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 27 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Раків, Брошнів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рожнятів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рожнятів відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Рожнятів - Івано-Франківськ від 31.00 грн. (56.6 км)

  • Рожнятів - Стрий(всі вокзали) від 27.00 грн. (48.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.56 8 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 10.53 2 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 17.19 2 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.25 2 хв  22.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рожнятів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рожнятів