У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Руське Поле
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Руське Поле:

Актуальний розклад електричок по станції Руське Поле містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Руське Поле з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 38 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Буштино, Тячів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Руське Поле відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дяково - Солотвино-1, Солотвино-1 - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Руське Поле відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Руське Поле - Солотвино від 17.99 грн. (28.7 км)

  • Руське Поле - Хуст від 17.99 грн. (23.0 км)

  • Руське Поле - Королеве від 22.00 грн. (37.3 км)

  • Руське Поле - Тячів від 11.00 грн. (5.4 км)

  • Руське Поле - Буштино від 11.00 грн. (2.3 км)

  • Руське Поле - Тересва від 12.99 грн. (15.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Руське Поле можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Руське Поле