У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасово Закарпатське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сасово Закарпатське:

Актуальний розклад електричок по станції Сасово Закарпатське містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сасово Закарпатське з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Чорнотисів, Гудя. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сасово Закарпатське відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Батьово - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сасово Закарпатське відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Сасово Закарпатське - Солотвино від 50.00 грн. (85.1 км)

  • Сасово Закарпатське - Виноградів-Закарпатський від 12.99 грн. (11.0 км)

  • Сасово Закарпатське - Хуст від 22.00 грн. (35.4 км)

  • Сасово Закарпатське - Королеве від 11.00 грн. (8.4 км)

  • Сасово Закарпатське - Тячів від 35.00 грн. (61.8 км)

  • Сасово Закарпатське - Буштино від 31.00 грн. (54.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573* Дяково Солотвино 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581* Батьово Королеве 21.51 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сасово Закарпатське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сасово Закарпатське