У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасово Закарпатське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сасово Закарпатське:

Актуальний розклад електричок по станції Сасово Закарпатське містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сасово Закарпатське з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 32 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Чорнотисів, Гудя. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сасово Закарпатське відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Батьово - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сасово Закарпатське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 22.31 1 хв  22.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сасово Закарпатське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сасово Закарпатське