З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щебенка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щебенка:

Актуальний розклад електричок по станції Щебенка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щебенка з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 54 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти 3 Км, Виноградники, 1092 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щебенка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Ясинувата-Пас., Ясинувата-Пас. - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щебенка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201/6202 Ясинувата Дебальцеве 04.39 1 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
6202 Дебальцеве Ясинувата 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6209/6210 Ясинувата Дебальцеве 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6210/6209 Дебальцеве Ясинувата 17.20 16 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6211 Ясинувата Дебальцеве 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щебенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щебенка