У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шляхтинці - Білка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шляхтинці - Білка:

Поточний розклад електричок Шляхтинці - Білка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 05 хв зі станції Шляхтинці і прибуває на станцію Білка о 22 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6244 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 46 хв. Між станціями Шляхтинці і Білка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Лозова(21.10), Івашківці(21.30), Красносільці(22.07), Карначівка(22.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шляхтинці - Білка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шляхтинці Білка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шляхтинці - Білка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6244 Тернопіль Ланівці 21.05
Шляхтинці
22.51
Білка
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шляхтинці -Білка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шляхтинці — Білка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білка — Шляхтинці